خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات سئو
خدمات سئو
سئو سایت | سئو
ssss

سئو

لینک های ورودی به موفقیت خود را در خدمات سئو جستجوگرها بسیار مهم هستند، اما Pratik Dholakiya ما یادآوری میکند که اگر ما هوشیار نیست، لینک دهنده سمی می تواند به مجازات رتبه بندی می شود. Pratik Dholakiya در 13 آوریل 2016 11:26 بیش shutterstock_114096790 بدون استخوان را در مورد آن: ساختمان پیوند برای موفقیت وب سایت شما ضروری است.علاوه بر اینکه یک عامل رتبه بندی برای موتورهای جستجو، لینک های ورودی می توانید بازدید کننده به سایت قیمت سئو خود را که ممکن است در غیر این صورت شما پیدا کرده اند به ارمغان بیاورد. از این رو، لینک های ورودی می تواند هر دو یک منبع مستقیم و غیر مستقیم از ترافیک وب.اما، sem چیست به عنوان هر کسی که کمی ویسکی بیش از حد مست است می دانید، شما می توانید بیش از حد از یک چیز خوب است. یک خط خوب بین داشتن یک مشخصات لینک خوب و کار با یک ضربه ی پنالتی سیلی وجود دارد.به همین دلیل چک کردن مشخصات لینک خود را می توانید سایت خود را نجات دهد – و کمک به شما برای ماندن در مسیر برای رسیدن به موفقیت پیوند سازی.خوانده شده در و پیدا کردن که چگونه به آن را انجام …

  سئو

سئو سایت

0

بهینه سازی موتور

سئو سایت

جستو خدمات سئو  در سال 2016 یک روند فنی، تحلیلی و خلاق برای بهبود دید یک وب سایت در موتورهای جستجو است. عملکرد اصلی آن این است که درایو بازدیدکننده داشته است بیشتر به یک سایت که به فروش تبدیل کنید.
راهنمایی جستجوگرها رایگان قیمت سئو شما در این صفحه به عنوان خوانده شده کمک خواهد کرد که در جستجوگرها موفق وب سایت دوستانه خودتان ایجاد کنید.
من بیش از 15 سال تجربه در زمینه ساخت وب سایت های در گوگل رتبه. اگر شما نیاز به خدمات بهینه سازی – دیدن حسابرسی SEO یا خدمات کسب و کار جستجوگرها کوچک است.
مقدمه
این مقاله راهنمای مبتدی به موثر جستجوگرها کلاه سفید است.
من عمدا روشن از تکنیک های که ممکن است «کلاه خاکستری ‘هدایت، به عنوان آنچه خاکستری است امروز است که اغلب« کلاه سیاه “فردا، تا آنجا که گوگل نگران است.
راهنمایی یک صفحه می توانید از این موضوع پیچیده به طور کامل کشف. چه شما در اینجا به عنوان خوانده شده پاسخ به پرسش من بود وقتی که من شروع در این زمینه شد.
قوانین.’
گوگل اصرار دارد مدیران سایت پایبندی به «قواعد» خود و با هدف پاداش سایت های با محتوای با کیفیت بالا و تکنیک های بازاریابی وب «کلاه سفید» قابل توجه با رتبه بالا.
در مقابل، آن را نیز باید مجازات وب سایت هایی که مدیریت برای رتبه بندی در گوگل با شکستن این قوانین است.
این قوانین نمی «قوانین»، اما «دستورالعمل، برای رتبه بندی در گوگل هستند. غیر روحانی کردن توسط گوگل. شما باید توجه داشته باشید، با این حال، که برخی از روش های رتبه بندی در گوگل هستند، در واقع، غیر قانونی است. هک، به عنوان مثال، در بریتانیا و ایالات متحده غیر قانونی است.
شما می توانید انتخاب کنید به دنبال و رعایت این قوانین، خم شدن آنها و یا نادیده گرفتن آنها – همه با سطوح مختلف از موفقیت (و سطوح از مجازات، از تیم اسپم وب گوگل).
کلاه سفید آن را با «قوانین» را انجام دهد؛ کلاه سیاه و سفید چشم پوشی از «قواعد».
آنچه شما در این مقاله به عنوان خوانده کاملا در چارچوب قوانین و در چارچوب است و به شما کمک خواهد ترافیک وب سایت خود را افزایش دهد از طریق آلی یا طبیعی نتایج موتورهای جستجو صفحات (SERP ها).
تعریف
هستند بسیاری از تعاریف SEO (املای بهینه سازی موتور جستجو در انگلستان، استرالیا و نیوزیلند، و یا بهینه سازی موتور جستجو در ایالات متحده و کانادا) اما جستجوگرها آلی در سال 2016 وجود دارد عمدتا در مورد گرفتن ترافیک رایگان از گوگل، محبوب ترین موتور جستجو در جهان (و تقریبا تنها بازی در شهر در انگلستان):
نمودار: بالای 5 موتورهای جستجو در انگلستان 2015-2016. تاریخ عضویت: 2016/04/06
فرصت
هنر SEO وب در درک مردم چگونه جستجو برای همه چیز و درک چه نوع از نتایج گوگل می خواهد به (یا خواهد شد) صفحه نمایش به کاربران آن نهفته است. این در مورد قرار دادن بسیاری از مسائل با هم به فرصت نگاه کنید.
نوری خوب است درک درستی از نحوه موتورهای جستجو مانند گوگل تولید می SERPs طبیعی خود را برای برآوردن ناوبری، اطلاعاتی و تراکنشی نمایش داده شد کلمه کلیدی کاربران.
مدیریت ریسک
خوب بازاریاب موتور جستجو تا به درک خوبی از کوتاه مدت و خطرات طولانی مدت در بهینه سازی رتبه بندی در موتورهای جستجو، و درک درستی از نوع محتوا و سایت های Google (به خصوص) می خواهد به بازگشت در SERP طبیعی آن است.
هدف از هر کمپین دید بیشتر در موتورهای جستجو است و این امر می تواند یک فرایند ساده اگر آن را برای بسیاری از مشکلات بود.
قوانین به دنبال داشته باشد و یا نادیده گرفته میشوند، خطرات را، سود را، و جنگ به دست آورد یا از دست رفته وجود دارد.
ترافیک رایگان

سخنگوی کوه مشاهده یک بار به نام موتور جستجو: kingmakers، و هیچ دروغ است.
رتبه بندی بالا در گوگل بسیار ارزشمند است – آن را به طور موثر، تبلیغات رایگان، در بهترین فضا برای تبلیغات در جهان است.
جاده ای از لیست طبیعی گوگل است که هنوز هم ترافیک آلی با ارزش ترین به یک وب سایت در جهان، و می تواند باعث شکستن و یا کسب و کار آنلاین.
دولت از بازی، در سال 2016، این است که شما هنوز هم می تواند منجر به تولید بسیار هدفمند، به صورت رایگان، فقط با بهبود وب سایت شما و بهینه سازی مطالب خود را به عنوان مربوطه که ممکن است برای یک خریدار به دنبال برای شرکت شما، محصول یا خدمات.
همانطور که شما می توانید تصور کنید، بسیاری از رقابت در حال حاضر برای که ترافیک رایگان وجود دارد – حتی از گوگل در برخی از سوله (!).
شما باید با گوگل رقابت نیست. شما باید در رقابت با رقبای خود تمرکز کنید.
فرآیند
فرایند را می توان تمرین، موفقیت، در یک اتاق خواب و یا محل کار، اما آن را به طور سنتی همیشه درگیر تسلط بر مهارت های بسیاری از آنها به وجود آمد از جمله فن آوری بازاریابی متنوع از جمله، اما نه محدود به:
طراحی وب سایت
دسترسی
قابلیت استفاده
تجربه ی کاربر
توسعه وب سایت ها
PHP، HTML، CSS، و غیره
مدیریت سرور
مدیریت دامنه
copywriting است
صفحات گسترده
تجزیه و تحلیل های backlink
پژوهش کلید واژه
ارتقاء رسانه های اجتماعی
توسعه نرم افزار
تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل ترافیک و داده
معماری اطلاعات
پژوهش
تجزیه و تحلیل ورود
با نگاهی به گوگل برای ساعت ها در پایان
طول می کشد بسیاری، در سال 2016، در سوله رقابتی رتبه بر اساس شایستگی یک صفحه در گوگل.
تجربه ی کاربر
از چوب های بزرگ گوگل است هدف قرار دادن هر وب مستر با (در حال حاضر، و برای آینده قابل پیش بینی) ‘کیفیت تجربه کاربر، چوب است.
اگر شما انتظار برای رتبه بندی در گوگل در سال 2016، شما بهتر ارائه کیفیت، به طور کامل در دستکاری، یا تاکتیک مدرسه قدیمی بر اساس نیست.
یک بازدید به سایت شما یک تجربه کاربری خوبی؟
اگر نه – مراقب باشید MANUAL “ارزیاب کیفیت و مراقب باشید الگوریتم گوگل پاندا / کیفیت سایت است که به دنبال تجربه کاربری ضعیف برای کاربران آن است.
گوگل بالا بردن نوار با کیفیت، در سال در سال، تضمین سطح بالاتری از کیفیت در بازاریابی آنلاین به طور کلی (بالاتر از کیفیت پایین بسیار ما در طول سال گذشته دیده ایم).
موفقیت آنلاین شامل سرمایه گذاری در کیفیت بالاتر بر روی صفحه محتوا، معماری وب سایت، قابلیت استفاده، تبدیل به تعادل بهینه سازی و ارتقاء.
اگر این مسیر را ندارد، شما به خودتان پیدا شده توسط الگوریتم های گوگل پایین تعقیب در برخی از نقطه در سال آینده.
این چه SEO است راهنمای (و کل این وب سایت) است که در مورد ریزش و رایت نوع گوگل SEO (به نام هرزنامه وب به گوگل) که بیش از حد خطرناک برای استقرار در یک وب سایت کسب و کار واقعی در سال 2016 است.
چه یک استراتژی موفق؟
مطلع مربوطه. مطلع اعتماد. مطلع محبوب.
این دیگر فقط در مورد دستکاری در سال 2016 است.
این در مورد اضافه کردن کیفیت و محتوای اغلب مفید برای وب سایت خود را که با هم ملاقات یک هدف است که ارائه می شود رضایت کاربر است.
اگر شما در مورد گرفتن ترافیک بیشتر رایگان از موتورهای جستجو جدی هستند، آماده زمان و تلاش برای سرمایه گذاری در وب سایت خود و بازاریابی آنلاین دریافت کنید.
سیگنال کیفیت
گوگل می خواهد به رتبه اسناد با کیفیت در نتایج آن، و نیروی کسانی که مایل به رتبه بالا برای سرمایه گذاری در محتوای با کیفیت بالاتر و یا خدمات بزرگ است که جذب لینک سرمقاله از وب سایت های معتبر.
اگر شما مایل به اضافه کردن مقدار زیادی از محتوای بزرگ به وب سایت خود را، و ایجاد وزوز در مورد شرکت شما هستید، گوگل رتبه شما بالا است.
اگر شما سعی می کنید برای دستکاری گوگل، آن را به شما را برای یک دوره مجازات، و اغلب تا زمانی که شما رفع موضوع متخلف – که ما می دانیم که می سال گذشته است.
لینک دهنده به طور کلی، به عنوان مثال، هنوز هم بیش از حد مثبت توسط گوگل وزن و آنها دستکاری شده است به درایو یک سایت به موقعیت های بالا – در حالی که برای. به همین دلیل آن را انجام blackhats – و آنها را به مدل کسب و کار به انجام آن. این ساده ترین راه برای رتبه بندی سایت، هنوز امروز است.
اگر شما یک کسب و کار واقعی که در نظر دارد برای ساخت یک نام تجاری آنلاین – شما می توانید روش های کلاه سیاه استفاده کنید. توقف کامل است.
رفع مشکلات لزوما ترافیک آلی به عنوان آن را قبل یک ضربه ی پنالتی بود به ارمغان بیاورد.
بازیابی از روی نقطه پنالتی گوگل یک فرایند رشد جدید به همان اندازه که آن را یک فرایند، پاک کردن “است.
گوگل رتبه بندی ها در ثابت همیشه شار
این کار گوگل را به دستکاری نتایج جستجو سخت است.
بنابراین – مردم در پشت الگوریتم نگه داشتن حرکت تیرک دروازه، اصلاح «قوانین» و بالا بردن استانداردهای کیفیت برای صفحاتی که به مدت ده رتبه های بالا به رقابت بپردازند.
در سال 2016 – ما همیشه در حال شار در SERPs – و به نظر می رسد با توجه به گوگل و نگه داشتن همه حدس زدن.
گوگل بسیار مرموز در مورد ‘سس مخفی “آن است و ارائه مشاوره گاهی مفید و گاهی مبهم – و برخی می گویند ارائه می دهد غلط – در مورد چگونگی گرفتن بیشتر از ترافیک ارزشمند از گوگل.
حداقل (اما نه محدود به) – – با استفاده از استراتژی های با کیفیت پایین طبقه به عنوان اسپم وب گوگل در سابقه عنوان کرد و گفت موتور قصد، خسته کننده، optimisers موتور جستجو است تلاش برای بهبود میزان ترافیک با کیفیت بالا به یک وب سایت است.
در هسته آن، گوگل بهینه سازی موتور جستجو است که هنوز هم در مورد کلمات کلیدی و لینک ها این در مورد ارتباط، اعتبار و اعتماد است. این در مورد کیفیت مطالب و رضایت بازدید کننده است.
و نگه داشتن – – بالاترین رتبه بندی در بسیاری از عمودی یک تجربه کاربری خوب یک کلید به پیروزی است.
ارتباط، سازمان و اعتماد
بهینه سازی صفحه وب است در مورد ساخت یک صفحه وب مربوطه و مورد اعتماد به اندازه کافی برای رتبه بندی یک پرس و جو.
این در مورد رتبه بندی برای کلمات کلیدی ارزشمند برای مدت طولانی، بر اساس شایستگی است. شما می توانید توسط “کلاه سفید” قوانین توسط گوگل ذخیره کردن بازی، و هدف برای ساخت این سازمان و اعتماد به طور طبیعی، در طول زمان، و یا شما می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی از قوانین و رفتن «کلاه سیاه” تمام وقت است.
ترین تاکتیک های SEO هنوز هم کار می کنند، برای برخی از زمان، در برخی از سطح، بسته به که انجام آنها، و کمپین چگونه مستقر است.
مسیر هر کدام از شما را، می دانم که اگر گوگل جلب شما تلاش برای تغییر رتبه خود را با استفاده از روش آشکارا آشکار و دستکاری، سپس آنها را در کلاس شما دزد وب، و سایت خود را جریمه خواهند شد (شما نمی خواهد رتبه بندی بالا برای کلمات کلیدی مرتبط).
این مجازات می تواند سال ها آخرین اگر رسیدگی نشود، به عنوان برخی از مجازات منقضی و برخی ندارند – و گوگل می خواهد شما را به پاک کردن هر گونه نقض.
گوگل نمی خواهند شما را امتحان کنید و تغییر دهید که در آن شما رتبه بندی، به راحتی. منتقدان می گویند گوگل ترجیح می دهند شما آنها پرداخت می شود برای انجام این کار با استفاده از گوگل Adwords.
مشکل برای گوگل است – رتبه بندی بالا در لیست آلی گوگل اثبات اجتماعی واقعی برای یک کسب و کار، یک راه برای جلوگیری از هزینه های PPC و هنوز هم، به سادگی، بهترین راه برای رانندگی ترافیک با ارزش را به یک سایت است.
این برنامه رایگان است، بیش از حد، هنگامی که شما با معیارهای همیشه افزایش ملاقات کرده ام آن طول می کشد به رتبه بالا.
تجربه کاربر اهمیت
است تجربه کاربر از عوامل رتبه بندی؟
تجربه کاربر 16 بار ذکر شده است در محتوای اصلی از دستورالعمل های با کیفیت ارزیاب (PDF رسمی)، اما ما توسط گوگل گفته شده آن نمی باشد، در هر گویند، یک طبقه بندی، رتبه بندی عامل ‘در جستجوی دسکتاپ، حداقل.
بر روی تلفن همراه، مطمئن شوید، از UX پایه به روز رسانی دوستانه همراه است. بر روی دسکتاپ در حال حاضر هیچ. (گری Illyes: گوگل، ماه مه 2015)
در حالی که UX، به ما گفته است، به معنای واقعی کلمه یک “رتبه بندی عامل نیست، مفید است به درک دقیقا همان چیزی است که گوگل را یک تجربه کاربر فقیر چرا که اگر هر سیگنال UX فقیر در وب سایت خود را شناسایی، که در حال رفتن به یک چیزی سالم برای رتبه بندی شما در هر زمان به زودی.
مت کاتز مشاوره جستجوگرها سازگار بود به تمرکز بر روی یک تجربه کاربری رضایت بخش است.
بد UX چیست؟
برای گوگل – رتبه UX، حداقل از دیدگاه یک ارزیاب کیفیت، حول محور مارک پایین صفحه برای:
طراحی گمراه کننده و یا به طور بالقوه فریبنده
مخفیانه (پردهی لینک های وابسته)
دانلودهای مخرب و
محتوای تولید شده توسط کاربران اسپم (نظرات و پست نظارت نشده)
با کیفیت پایین MC (محتوای اصلی صفحه)
با کیفیت پایین SC (محتوای تکمیلی)
SC (محتوای تکمیلی) چیست؟
هنگامی که آن را به یک صفحه وب و UX مثبت می آید، گوگل صحبت زیادی در مورد قابلیت و استفاده از محتوای تکمیلی مفید – به عنوان مثال، پیوند های مفید ناوبری برای کاربران (که نه، به طور کلی، MC و یا تبلیغات).
محتوای تکمیلی منجر به یک تجربه کاربری خوبی بر روی صفحه، اما به طور مستقیم کمک صفحه رسیدن به هدف خود. SC توسط وب مستر ها ایجاد شده و بخش مهمی از تجربه کاربر است. یک نوع رایج از SC لینک های ناوبری که اجازه می دهد تا کاربران را به بازدید از بخش های دیگر وب سایت است. توجه داشته باشید که در برخی موارد، محتوا در پشت برگه میتواند بخشی از SC صفحه در نظر گرفته.
به طور خلاصه، فقدان مفید SC ممکن است یک دلیل برای یک امتیاز با کیفیت پایین، بسته به هدف از صفحه و نوع وب سایت. در حال حاضر استاندارد های مختلف برای وب سایت های کوچک که وجود داشته باشد تا خدمت به جوامع خود در مقابل وب سایت های بزرگ با حجم زیادی از صفحات وب و محتوا. برای برخی از انواع “صفحات وب”، مانند فایلهای PDF و فایل های JPEG، ما انتظار هیچ SC در همه.
ارزش یادآوری دارد که خوب SC می توانید ضعیف MC ( “محتوای اصلی هر بخشی از صفحه که به طور مستقیم کمک می کند تا صفحه رسیدن به هدف خود است.”) از یک امتیاز کم کیفیت را نجات دهد.
خوب SC به نظر می رسد که قطعا یک گزینه معقول باشد. این همیشه بوده است.
نکات کلیدی در مورد SC
محتوای تکمیلی می تواند بخش بزرگی از آنچه می سازد یک صفحه با کیفیت بالا بسیار رضایت بخش برای هدف آن است.
مفید SC محتوا است که به طور خاص به محتوا و هدف از صفحه هدف قرار داده است.
وب سایت های کوچک تر مانند وب سایت برای کسب و کارهای محلی و سازمان های اجتماعی، و یا وب سایت های شخصی و وبلاگ ها، ممکن است کمتر SC برای هدف خود نیاز دارید.
صفحه هنوز هم می تواند یک امتیاز بالا و یا حتی بالاترین دریافت با SC در همه.
در اینجا نقل قول های خاص حاوی مدت SC عبارتند از:
محتوای تکمیلی منجر به یک تجربه کاربری خوبی بر روی صفحه، اما به طور مستقیم کمک صفحه رسیدن به هدف خود.
SC توسط وب مستر ها ایجاد شده و بخش مهمی از تجربه کاربر است. یک نوع رایج از SC لینک های ناوبری که اجازه می دهد تا کاربران را به بازدید از بخش های دیگر وب سایت است. توجه داشته باشید که در برخی موارد، محتوا در پشت برگه میتواند بخشی از SC صفحه در نظر گرفته.
SC که منجر به یک تجربه کاربری رضایت بخش در صفحه و وب سایت. – (یک ​​علامت از سایت با کیفیت بالا – این بیانیه 5 بار تکرار شد)
با این حال، ما انتظار وب سایت های شرکت های بزرگ و سازمان برای قرار دادن یک مقدار زیادی از تلاش به ایجاد یک تجربه کاربری خوبی در وب سایت خود، از جمله داشتن مفید SC. برای وب سایت های بزرگ، SC ممکن است یکی از راه های اصلی که کاربران بررسی وب سایت و پیدا کردن MC، و عدم SC مفید در وب سایت های بزرگ با تعداد زیادی از محتوای ممکن است یک دلیل برای یک امتیاز پایین.
با این حال، برخی از صفحات عمد طراحی شده به تغییر توجه کاربر از MC به تبلیغات، لینک کسب درآمد، و یا SC. در این موارد، MC دشوار می شود به خواندن و یا استفاده از، و در نتیجه یک تجربه کاربری ضعیف است. این صفحات باید پایین امتیاز شود.
طراحی گمراه کننده و یا به طور بالقوه فریبنده می سازد آن را سخت به بگویید که هیچ پاسخ وجود دارد، ساخت این صفحه یک تجربه کاربری ضعیف است.
هدایت عمل از ارسال یک کاربر به یک URL متفاوت از یک در ابتدا درخواست شده است. بسیاری از دلایل خوبی به تغییر مسیر از یک URL به دیگری، به عنوان مثال، هنگامی که یک وب سایت به آدرس جدید حرکت می کند وجود دارد. با این حال، برخی از تغییر مسیر طراحی شده اند برای فریب موتورهای جستجو و کاربران. این یک تجربه کاربری بسیار ضعیف، و کاربران ممکن است احساس فریب یا اشتباه گرفته شود. ما این “مخفیانه” پاسخ خواهد مخفیانه فریبنده هستند و باید امتیاز را کمترین.
با این حال، شما ممکن است صفحات با مقدار زیادی از بحث های انجمن اسپم و یا نظرات کاربران هرزنامهای روبرو می شوند. ما در نظر یک نظر و یا انجمن به “اسپم” اگر پست شخصی نظرات نامربوط که در نظر گرفته شده برای کمک به کاربران دیگر، بلکه برای تبلیغ یک محصول یا ایجاد یک لینک به یک وب سایت. اغلب این نظرات ارسال شده توسط یک “ربات” به جای یک فرد واقعی است. نظرات اسپم آسان به رسمیت شناختن. آنها ممکن است شامل تبلیغات، دانلود، و یا لینک دیگر، و یا رشته گاهی اوقات فقط کوتاه از متن نامربوط به موضوع، مانند “خوب”، “سلام”، “من تازه اینجا”، “امروز حال شما چطور،” و غیره مدیران سایت باید پیدا کردن و حذف این مطلب به این دلیل آن را یک تجربه کاربری بد است.
تغییرات آن را بسیار دشوار به خواندن و یک تجربه کاربری ضعیف است. (پایین ترین کیفیت MC (مطالب کپی شده با زمان کم و یا هیچ، تلاش، تخصص، گزینش دستی، یا ارزش افزوده برای کاربران))
گاهی اوقات، MC از یک صفحه فرود برای پرس و جو مفید است، اما صفحه اتفاق می افتد برای نمایش آگهی های پورنو و یا لینک انجمن در خارج از MC، که می تواند بسیار منحرف و به طور بالقوه ارائه یک تجربه کاربری ضعیف است.
پرس و جو و مفید از MC به متعادل کننده با تجربه کاربر از صفحه.
صفحههایی که ارائه یک تجربه کاربری ضعیف، مانند صفحات که سعی کنید برای دانلود نرم افزار های مخرب، همچنین باید رتبه های پایین دریافت، حتی اگر آنها برخی از تصاویر مناسب برای پرس و جو.
در کوتاه مدت، هیچ کس به شما توصیه به ایجاد یک UX فقیر، بر روی هدف، در نور از الگوریتم های گوگل و ارزیاب کیفیت انسانی که به نشان دادن علاقه آشکار در این مسائل. گوگل رتبه سایت های تلفن همراه در آنچه در آن کلاس UX خسته کننده است – اگر چه در سطوح خاص چه کلاسهای Google به عنوان “UX ‘ممکن است از چه حرفه ای UX با به همان روش به عنوان ابزار امتیاز تلفن همراه گوگل آشنا است می تواند کاملا دور از متفاوت است، برای به عنوان مثال، ابزار تست W3C موبایل.
گوگل هنوز، آشکارا، بیشتر علاقه مند به کلاس محتوای اصلی صفحه وب مورد نظر و شهرت دامنه صفحه در – نسبت به سایت خود، و صفحات در حوزه های دیگر رقابت می کند.
یک UX رضایت بخش است می توانید رتبه بندی خود را با عوامل مرتبه دوم در نظر گرفته شده کمک می کند. یک UX فقیر به طور جدی می تواند تاثیر امتیاز انسان بررسی خود را، حداقل. الگوریتم مجازات گوگل احتمالا به صفحات کلاس به عنوان چیزی شبیه به یک UX فقیر اگر آنها با معیارهای قابل تشخیص خاص به عنوان مثال، عدم اعتبار یا چیزهای SEO قدیمی مدرسه مانند چاشنی کلمه کلیدی سایت.
اگر شما به بهبود تجربه کاربر با تمرکز در درجه اول در کیفیت MC از صفحات خود را، و اجتناب از – حتی از بین بردن – تکنیک های جستجوگرها قدیمی مدرسه – و نوع محتوای – کسانی که قطعا گام های مثبت به گرفتن ترافیک بیشتر از گوگل در سال 2016 هستند عملکرد پاداش گوگل در پایان تا حد زیادی حداقل در مورد یک تجربه کاربری رضایت بخش است.
متعادل کننده تبدیل با قابلیت استفاده و رضایت کاربر
نگاهی پنجره های پاپ آپ و یا پاپ داند به عنوان مثال:
با توجه به متخصص قابلیت استفاده یاکوب نیلسون، 95٪ از بازدید کنندگان وب سایت پنجره های پاپ آپ غیر منتظره و یا ناخواسته، به ویژه کسانی که حاوی تبلیغات ناخواسته متنفر بودم.
در واقع، پاپ آپ به طور مداوم رای شماره 1 منفور ترین تکنیک تبلیغاتی از آنها برای اولین بار چندین سال پیش ظاهر شد.
دانش آموزان دسترسی نیز به توافق برسند:
ایجاد یک پنجره مرورگر جدید باید اقتدار کاربران باشد
پنجره پاپ آپ جدید باید صفحه کاربر درهم و برهمی.
تمام لینک باید در همان پنجره به طور پیش فرض باز شود. (یک استثنا، با این حال، ممکن است برای صفحات حاوی یک لیست لینک ساخته شده است. این مناسب در چنین مواردی برای باز کردن لینک ها در پنجره دیگر، به طوری که کاربر می تواند به صفحه لینک آمده به راحتی حتی در چنین مواردی، بهتر است آن است را به کاربر یک یادداشت قبل که لینک را در یک پنجره جدید باز).
بازدید کنندگان می گویند که آنها در مورد به استناد یک پنجره پاپ آپ (با استفاده از لینک <TITLE> ویژگی)
پنجره های پاپ آپ در تمام مرورگرها کار نمی کند.
آنها گیج برای کاربران
ارائه به کاربر با یک جایگزین.
آن را ناخوشایند است برای هنردوستان قابلیت استفاده به شنیدن این که پاپ آپ را می توان به موفقیت مورد استفاده برای بسیار افزایش تبدیل اشتراک ثبت نام.
عنوان مثال: تست با استفاده از یک پنجره پاپ تا
پاپ آپ خورد، همه به نظر می رسد به توافق برسند. در اینجا آزمون کوچک من در زیر مجموعه ای از صفحات انجام است، یک آزمایش برای دیدن اگر پاپ آپ در این سایت کار برای تبدیل بازدید کننده بیشتر به مشترکین.
من آن را آزمایش وقتی که من برای چند ماه وبلاگ نیست و ترافیک بسیار با ثبات است.

که افزایش عادلانه در مشترکین ایمیل در سراسر هیئت مدیره در این آزمایش کوچک در این سایت است. با استفاده از یک پاپ تا به نظر می رسد به یک تاثیر فوری است.
من از زمانی که آن را روشن و خاموش برای چند ماه تست شده و نتایج حاصل از آزمون کوچک در بالا بیش از تکرار شده است و بیش از.
من پوسته های مختلف و تماس های مختلف برای اقدامات بدون پاپ آپ تست شده، و آنها کار بیش از حد، تا حدی، اما آنها معمولا، کمی طولانی تر از فعال کردن یک پلاگین برای اعزام.
من واقعا مانند پاپ آپ عنوان آنها مانعی برای دسترسی به وب شده اند اما آن را احمقانه به اخراج خارج از دست هر روش که کار می کند. من هم یک مشتری که، اگر آنها این نوع از نتیجه بود، می توانست دسترسی بیش از علامت یو پی اس را انتخاب کنید اس ام اس نیست.
من واقعا استفاده نمی پاپ تا در روزهای من در این وبلاگ پست، همانطور که در تست های دیگر، آن را واقعا به نظر می رسید برای کشتن چگونه بسیاری از مردم به اشتراک گذاشتن یک پست در محافل رسانه های اجتماعی.
با Google Now نشان دادن علاقه با واسط، من بسیار عصبی با استفاده از یک پنجره پاپ آپ که در ابهام فرو دلیل اصلی برای بازدید از صفحه. اگر گوگل نارضایتی تشخیص می دهد، من فکر می کنم این امر می تواند خبر بسیار بد برای رتبه بندی خود را.
من هستم در حال حاضر، با استفاده از یک پنجره پاپ آپ استراتژی خروج به عنوان امیدوارم با هم یک کاربر می بیند این دستگاه، که برای اولین بار با محتوای من راضی آنها آمدند به خواندن. اگر نه بهتر است – من می توانم این را به عنوان یک راه برای افزایش مشترکان خود را در حال حاضر با یک نرخ تبدیل مشابه از پاپ آپ توصیه،،.
من فکر می کنم، به عنوان یک تقویت، معقول است برای تبدیل مشتریان بدون استفاده از تکنیک های که به طور بالقوه تاثیر منفی در رتبه بندی گوگل.
اجازه ندهید که تبدیل در راه دلیل اصلی یک بازدید کننده کنونی را در هر صفحه خاص است و یا شما در معرض خطر گوگل تشخیص dissatifaction نسبی با سایت خود و است که قصد ندارم به شما کمک کند به عنوان RankBrain گوگل بهتر در می شود کار کردن چه ‘کیفیت’ در واقع به معنی.
گوگل می خواهد به رتبه وب سایت با کیفیت بالا
سابقه طبقه بندی سایت خود را به عنوان برخی از نوع نهاد، و هر آنچه که است، شما یک برچسب با کیفیت پایین بر روی آن خواهید گوگل است. قرار دادن وجود دارد توسط الگوریتم یا انسان. ارزیابی دستی ممکن است به طور مستقیم تاثیر رتبه بندی خود را، اما هر سیگنال در ارتباط با گوگل مارک سایت خود را به عنوان با کیفیت پایین احتمالا باید اجتناب شود.
اگر شما به ساخت وب سایت برای رتبه بندی در گوگل بدون اعمال غیر طبیعی، شما در حال رفتن به انتظارات را برآورده گوگل در ارزیاب راهنمای کیفیت (PDF).
گوگل می گوید:
صفحات با کیفیت پایین رضایت بخش و یا فاقد برخی از عنصر که آنها را از دستیابی به هدف خود نیز مانع است.
، دلیل کافی،
است دلیل کافی در برخی از موارد به بلافاصله علامت پایین صفحه در برخی مناطق وجود دارد، و گوگل هدایت ارزیاب کیفیت به انجام این کار:
مقدار رضایت بخش از MC یک دلیل کافی برای دادن یک صفحه یک امتیاز با کیفیت پایین است.
با کیفیت پایین MC یک دلیل کافی برای دادن یک صفحه یک امتیاز کم کیفیت است.
فاقد مناسب E-A-T دلیل کافی برای دادن یک صفحه یک امتیاز با کیفیت پایین است.
اعتبار منفی دلیل کافی برای دادن یک صفحه یک امتیاز با کیفیت پایین است.
صفحات با کیفیت پایین چیست؟
که آن را به تعریف یک صفحه با کیفیت پایین می آید، گوگل ظاهرا بسیار در کیفیت محتوای اصلی (MC) از یک صفحه علاقه مند:
محتوای اصلی (MC)
گوگل می گوید MC باید، دلیل اصلی صفحه وجود دارد »بود.
کیفیت MC کم است.
است که مقدار رضایت بخش از MC به منظور صفحه وجود دارد.
است که مقدار رضایت بخش از اطلاعات وب سایت وجود دارد.
پور MC & تجربه کاربری ضعیف
این محتوا است بسیاری از مشکلات: املا ضعیف و دستور زبان، فقدان کامل ویرایش، اطلاعات نادرست. کیفیت پایین از MC یک دلیل برای پایین ترین + به امتیاز پایین است. علاوه بر این، تبلیغات پیشنمای (کلمات که دو رنگ آبی زیر خط دار) باعث می شود که محتوای اصلی دشوار به خواندن، و در نتیجه یک تجربه کاربری ضعیف است.
صفحههایی که ارائه یک تجربه کاربری ضعیف، مانند صفحات که سعی کنید برای دانلود نرم افزار های مخرب، همچنین باید رتبه های پایین دریافت، حتی اگر آنها برخی از تصاویر مناسب برای پرس و جو.
تمرکز طراحی نه بر MC
اگر یک صفحه به نظر می رسد طراحی شده ضعیف، نگاهی به خوبی. از خود بپرسید اگر صفحه به عمد طراحی شده به منظور جلب توجه به دور از MC. اگر چنین است، امتیاز پایین مناسب است.
طراحی صفحه وجود ندارد. به عنوان مثال، طرح بندی صفحه و یا استفاده از فضای منحرف از MC، ساختن آن دشوار برای استفاده از MC.
عدم MC از تجربه و تخصص AUTHOR
شما باید در نظر که مسئول محتوای وب سایت و یا محتوای صفحه شما با ارزیابی است. آیا شخص یا سازمانی که دارای تخصص کافی برای این موضوع؟ اگر تخصص، وثوق، و یا قابل اعتماد بودن وجود ندارد، استفاده از امتیاز پایین.
هیچ مدرکی وجود ندارد که نویسنده دارای تخصص پزشکی وجود دارد. از آنجا که این یک مقاله پزشکی YMYL است، فاقد تخصص دلیلی برای امتیاز کم است.
نویسنده این صفحه و یا وب سایت به تخصص کافی برای این موضوع از صفحه و / یا وب سایت ندارد قابل اعتماد و یا معتبر برای موضوع است. به عبارت دیگر، صفحه / وب سایت وجود ندارد E-A-T.
پس از محتوای صفحه، به شرح زیر بیشترین وزن در تعیین اگر شما یک صفحه با کیفیت بالا داده می شود.
محتوای ثانویه پور
SC سودمند و یا منحرف که به جای سود وب سایت از کمک به کاربر یک دلیل برای امتیاز کم است.
بخش SC منحرف و یا سودمند به منظور صفحه است.
صفحه وجود ندارد مفید SC.
برای وب سایت های بزرگ، SC ممکن است یکی از راه های اصلی که کاربران بررسی وب سایت و پیدا کردن MC، و عدم SC مفید در وب سایت های بزرگ با تعداد زیادی از محتوا ممکن است دلیلی برای امتیاز کم
تبلیغات منحرف
به عنوان مثال، یک آگهی برای یک مدل را در لباس شنای زنانه دوتکه آشکار احتمالا در یک سایت که مبادرت به فروش لباس های شنا قابل قبول است، با این حال، یک آگهی بسیار منحرف و گرافیک انجمن ممکن است یک امتیاز پایین حکم.
خانه داری خوب
اگر وب سایت را احساس می کند کافی به روز شده و کافی برای هدف خود را حفظ، رتبه پایین است که احتمالا ضروری است.
وب سایت وجود ندارد تعمیر و نگهداری و به روز رسانی.
احساسات SERP و بررسی منفی
منفی معتبر (هر چند مخرب نیست و یا مالی تقلبی) شهرت یک دلیل برای یک امتیاز پایین است، به خصوص برای یک صفحه YMYL.
این وب سایت دارای شهرت منفی است.
پایین ترین رتبه
هنگامی که آن را به گوگل اختصاص صفحه خود را به پایین ترین امتیاز می آید، شما احتمالا باید به برخی برای ضربه زدن به این، اما آن را به شما می دهد شما می خواهید به اطمینان از شما در تمام هزینه های اجتناب.
گوگل می گوید در سراسر سند، که صفحات خاصی که وجود دارد …
همیشه باید پایین ترین رتبه دریافت
.. و این موارد در زیر ارائه شده است. توجه داشته باشید – این اظهارات زیر در سراسر سند ارزیاب گسترش و راه من آنها وجود دارد ذکر شده در فهرست نیست. من فکر نمی کنم هر زمینه از دست داده است ارائه آنها را شبیه به این، و آن را می سازد آن را هضم تر است.
هر کسی که با دستورالعمل های وب مستر گوگل آشنا با بسیاری از زیر آشنا خواهید شد:
عدم واقعی از صفحات هدف و یا وب سایت.
گاهی اوقات آن را برای تعیین هدف واقعی از یک صفحه دشوار است.
صفحه در وب سایت های YMYL با اطلاعات کاملا ناکافی و یا هیچ وب سایت.
صفحات و یا وب سایت هایی که ایجاد می کند به پول با کمی به هیچ تلاشی برای کمک به کاربران.
صفحات با بسیار کم و یا پایین ترین کیفیت MC.
اگر یک صفحه عمدا با MC ایجاد، استفاده از کمترین امتیاز. چرا یک صفحه بدون MC وجود دارد؟ صفحات با هیچ MC معمولا عدم صفحات هدف یا صفحات فریبنده.
صفحات وب که به عمد با حداقل MC، و یا با MC است که به طور کامل به منظور صفحه سودمند ایجاد، باید در نظر گرفته به هیچ MC
صفحه عمدا با MC ایجاد باید امتیاز را کمترین.
مهم: پایین ترین رتبه مناسب است اگر همه یا تقریبا همه از MC در صفحه با زمان کم و یا هیچ، تلاش، تخصص، گزینش دستی، یا ارزش افزوده برای کاربران کپی شده است. چنین صفحات باید امتیاز را کمترین، حتی اگر صفحه اختصاص اعتبار برای محتوای به منبع دیگری. مهم: پایین ترین رتبه مناسب است اگر همه یا تقریبا همه از MC در صفحه با زمان کم و یا هیچ، تلاش، تخصص، گزینش دستی، یا ارزش افزوده برای کاربران کپی شده است. چنین صفحات باید امتیاز را کمترین، حتی اگر صفحه اختصاص اعتبار برای محتوای به منبع دیگری.
صفحه در YMYL (پول خود را و یا صفحات معامله زندگی شما) وب سایت با اطلاعات کاملا ناکافی و یا هیچ وب سایت.
صفحه در رها شده، هک، یا مخدوش وب سایت.
صفحات و یا وب سایت های ایجاد شده با هیچ تخصص و یا صفحاتی که بسیار غیر قابل اعتماد، غیر قابل اعتماد، unauthoritative، نادرست، یا گمراه کننده هستند.
صفحات مضر و مخرب و یا وب سایت.
وب سایت هایی که شهرت بسیار منفی یا مخرب. همچنین با استفاده از کمترین امتیاز برای نقض دستورالعملهای کیفیت گوگل مدیر سایت. در نهایت، کمترین + ممکن است هر دو برای صفحات با بسیاری از ویژگی های کم کیفیت و برای صفحات که عدم وجود یک ویژگی صفحه کیفیت تنها باعث می شود شما هدف واقعی از صفحه سوال استفاده می شود. مهم: اعتبار منفی دلیل کافی برای دادن یک صفحه امتیاز کیفیت پایین است. مدارک و شواهد از رفتار واقعا مخرب و یا جعلی حکم کمترین امتیاز.
صفحات فریبنده یا وب سایت. صفحات وب فریبنده به نظر می رسد به یک هدف مفید (هدف ذکر شده)، اما در واقع به دلایل دیگر ایجاد شده است. استفاده از پایین ترین امتیاز اگر یک صفحه صفحه وب عمدا ایجاد شده برای فریب کاربران و به طور بالقوه به منظور بهره مند وب سایت آسیب برساند.
بعضی از صفحات طراحی شده برای دستکاری کاربران را به کلیک کردن بر روی انواع خاصی از لینک از طریق عناصر طراحی بصری، مانند طرح بندی صفحه، سازمان، قرار دادن لینک، رنگ فونت، تصاویر، و غیره ما این نوع از صفحات در نظر خواهد به طراحی صفحه فریبنده. استفاده از پایین ترین امتیاز اگر صفحه عمد طراحی شده به دستکاری کاربران را به کلیک بر روی تبلیغات، لینک کسب درآمد، و یا دانلود لینک مظنون با تلاش کم و یا هیچ به ارائه کمک MC.
گاهی اوقات، صفحات درست نمی “احساس” قابل اعتماد است. استفاده از پایین ترین امتیاز برای هر یک از موارد زیر است: صفحه و یا وب سایت که شما به شدت مشکوک کلاهبرداری ها
صفحههایی که اطلاعات شخصی بدون دلیل قانونی (به عنوان مثال، صفحات که برای نام، تاریخ تولد، آدرس، حساب بانکی، شماره ID دولت، و غیره بپرسید). وب سایت هایی که “سرقت” برای کلمات عبور به فیس بوک، جیمیل، و یا دیگر خدمات آنلاین محبوب. صفحات با لینک دانلود مشکوک، که ممکن است نرم افزارهای مخرب.
استفاده از پایین ترین امتیاز برای وب سایت با شهرت بسیار منفی.
، فقدان مراقبت و نگهداری وب سایت های دارای امتیاز، کیفیت پایین.
گاهی اوقات یک وب سایت ممکن است کمی غفلت به نظر می رسد: لینک ممکن است شکسته شود، ممکن است تصاویر بار نیست، و محتوای ممکن است احساس کهنه و یا خارج از مورخ. اگر وب سایت را احساس می کند کافی به روز شده و کافی برای هدف خود را حفظ، رتبه پایین است که احتمالا ضروری است.
“شکسته” و یا عدم عملکرد صفحه های طبقه به عنوان کیفیت پایین
من در 404 صفحه در پست اخیر من در مورد بررسی چرا سایت ترافیک از دست داده را لمس کرد.
گوگل مشاوره می دهد روشن در ایجاد مفید 404 صفحه:
بازدید کنندگان به وضوح که صفحه که دنبال آن هستید را نمی توان یافت
استفاده از زبان است که دوستانه و دعوت
اطمینان حاصل کنید که صفحه 404 شما با استفاده از همان نگاه و احساس (از جمله ناوبری) به عنوان بقیه سایت خود را.
اضافه کردن لینک به مقالات یا پست محبوب ترین شما، و همچنین به عنوان یک لینک به صفحه اصلی سایت خود را در نظر بگیرید.
در مورد ارائه یک راه را برای کاربران به یک لینک خراب گزارش فکر می کنم.
مطمئن شوید که وب سرور خود را 404 HTTP کد وضعیت واقعی می گرداند زمانی که یک صفحه از دست رفته درخواست شده است
رتبه بندی برای صفحه با پیغام خطا یا بدون MC
Google بدون یک هدف خاص و یا محتوای اصلی کافی برای صفحات اول را نمی خواهم. راه اندازی خوب 404 صفحه و مناسب مانع از بسیاری از از این اتفاق در وهله اول.
بعضی از صفحات با محتوای ایجاد شده توسط وب مستر بار، اما یک پیغام خطا و یا از دست رفته MC. صفحه ممکن است MC به دلایل مختلف ندارند. گاهی اوقات، صفحه “شکسته” و محتوای درست و یا در تمام بار نیست. گاهی اوقات، محتوای دیگر در دسترس نیست و صفحه نمایش یک پیغام خطا با این اطلاعات. بسیاری از وب سایت یک صفحه چند “شکسته” و یا عدم عملکرد. این طبیعی است، و کسانی که غیر کارآمد و یا شکسته صفحات فرد در یک سایت غیر این صورت حفظ باید امتیاز کیفیت پایین. این درست است حتی اگر صفحات دیگر در وب سایت به طور کلی بالا و یا بالاترین کیفیت می باشد.
آیا گوگل برنامه نویسی در 404 صفحه نگاه می کنید؟
به ما گفته شده، NO در پاتوق های اخیر – – اما – در رهنمود ارزیاب کیفیت “کاربران احتمالا مراقبت زیادی”.
هنوز 404 خطاها در کنسول جستجوی هرت رتبه بندی من؟
404 خطا در آدرسهای نامعتبر انجام نمایه سازی سایت شما و یا رتبه بندی به هیچ وجه صدمه نمی زند. جان MEULLER
به نظر می رسد این است که یک بار اندازه متناسب با همه پاسخ. اگر شما به درستی با اداره نکرده خطاهای 404 است که برخی از حقوق صاحبان سهام لینک برخورد، شما دوباره به هم متصل حقوق صاحبان سهام است که یک بار از دست داده بود – و این احیای های backlink، آشکارا دارای ارزش.
مسئله این است که گوگل سر و صدای زیادی معرفی به خزیدن که خطاهای گزارش به آن را سنگین و بسیار کاربر پسند.
بسیاری از لینک های شکسته گوگل به شما می گوید در مورد اغلب می تواند مسائل کاملا بی ربط و میراث است. گوگل می تواند آن را فورا با ارزش تر با گفتن ما که 404s به فقط از وب سایت های خارجی مرتبط است.
خوشبختانه، شما می توانید لینک های شکسته خود را در سایت با استفاده از بی شمار از ابزار جستجوگرها پیدا کنید.
من نیز ترجیح می دهند به استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک برای لینک دهنده شکسته نگاه در یک سایت با برخی از تاریخ مهاجرت، به عنوان مثال.
جان برخی از این روشن کرده است قبل از آن، اگر چه او در حال صحبت کردن به طور خاص (من فکر می کنم) در مورد اشتباهات توسط گوگل در جستجو کنسول (که قبلا به ابزار وب مستر گوگل) پیدا شده است:
در برخی موارد، خطاهای جستجوی ممکن است از یک مسئله ساختاری قانونی در وب سایت و یا CMS شما آمده است. چگونه به شما بگویم؟ دو بررسی منشاء خطا خزیدن است. اگر یک لینک خراب در سایت خود، در استاتیک HTML در صفحه شما وجود دارد، پس از آن که همیشه ارزش ثابت
چه در مورد آدرس ها بد بو که “به وضوح شکسته؟” هنگامی که الگوریتم های ما مثل سایت شما، آنها ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن مطالب بیشتر بزرگ بر روی آن، به عنوان مثال با تلاش برای کشف آدرس ها جدید در جاوا اسکریپت. اگر ما آن “آدرس” سعی کنید و پیدا کردن یک 404، که بزرگ و انتظار می رود. ما فقط می خواهید به دست هر چیزی مهم
اگر شما در حال ساخت وب سایت ها و می خواهید آنها را به رتبه، 2015 و 2014 کیفیت ارزیاب دستورالعمل سند یک راهنمای عالی برای وب مستر ها برای جلوگیری از رتبه های کم کیفیت و به طور بالقوه اجتناب از الگوریتم مجازات است.
گوگل در حال رفتن به رتبه پایین کیفیت صفحه هنگامی که این گزینه بهتر
اگر شما موارد مطابقت دقیق کلید عبارات در صفحات با کیفیت پایین، اغلب این صفحات خواهد تمام مواد مرکب آن طول می کشد به رتبه بالا در گوگل در سال 2016 ندارد.
من کار این طولانی قبل از من را درک آن را تا حدی به اندازه کافی برای نوشتن هر چیزی در مورد آن.
در اینجا چند نمونه از گرفتن یک صفحه استاندارد که برای سال رتبه بندی و سپس تبدیل آن به یک صفحه منابع موضوع گرا در سراسر قصد یک کاربر طراحی شده است:
صفحه 2016/01/26 00.43.01
صفحه 2016/01/26 00.33.53
گوگل، در بسیاری از موارد، ترجیح می دهند که ارسال ترافیک جستجوی طولانی دم، مانند کاربران با استفاده از صدای تلفن همراه جستجو، به عنوان مثال، به صفحات با کیفیت بالا در مورد یک مفهوم / موضوع است که توضیح می دهد روابط و ارتباط بین مربوطه زیر موضوع اول، به جای فقط ارسال که ترافیک به صفحات با کیفیت پایین فقط به خاطر اینکه آنها را به عبارت دقیق در صفحه
منابعی برای مطالعه بیشتر
بررسی یک ترافیک وب سایت قطره
برخورد با پایین صفحات با کیفیت در وب سایت
به عنوان مثال از یک صفحه وب با کیفیت بالا
ساخت وب سایت با کیفیت بالا
SEO فنی
اگر شما در حال انجام یک حسابرسی جستجوگرها حرفه ای برای یک کسب و کار واقعی، شما در حال رفتن به باید به مانند یک جستجو راتر کیفیت گوگل و یک مهندس جستجوی گوگل فکر می کنم برای ارائه ارزش واقعی در دراز مدت به یک مشتری.

گوگل دارای یک لیست طولانی از الزامات فنی آن توصیه شما را ملاقات، در بالای همه چیز آن را به شما می گوید نباید انجام بهینه سازی وب سایت خود را.
نشست دستورالعمل های فنی گوگل هیچ گلوله سحر و جادو به موفقیت – اما عدم تحقق آنها را می توانید رتبه بندی خود را در دراز مدت تاثیر – و مشکل فنی عجیب و غریب در واقع می تواند به شدت تحت تاثیر کل سایت شما اگر از سراسر صفحات متعدد نورد.
به نفع پیوستن به دستورالعمل های فنی است که اغلب به نفع مرتبه دوم.
شما را تنبیه کنید، و یا فیلتر شده، هنگامی که دیگران انجام دهد. هنگامی که دیگران سقوط، شما افزایش یابد.
بیشتر – مسائل فنی منحصر به فرد خواهد بود که دلیل شما مشکلات رتبه بندی، اما آنها هنوز هم نیاز به هر گونه سود دوم آنها را فراهم خطاب

در مقابل، سایت ها هستند که پایین مشخص شده اند تنزل مقام نیست و در رتبه بندی تا بهبود بخشد. سایت های با رتبه بالاتر را انتخاب کنید تا لینک آلی بیشتر، و این روند می توانید یک صفحه با کیفیت بالا و به سرعت به بالای گوگل شناور.
بنابراین – چیزی که معقول برای هر وب مستر است به هر دلیل به تنزل رتبه یک سایت گوگل. تیک تمام جعبه گوگل به شما بگویم به تیک تیک.
من این ساده (اما در بلند مدت) استراتژی برای تنها حدود 70 صفحات استفاده کرده اند برای رتبه بندی در صفحه 1 حولوحوش برای SEO در انگلستان در طول چند سال گذشته، و رانندگی 100 هزار بازدید کننده آلی مربوط به این سایت، هر ماه، ، بدون ایجاد هر گونه لینک در طول چند سال گذشته (و بسیار کار بر روی آن پاره وقت):
صفحه 2016/03/17 18.10.16
چه مقامات دامنه؟

اقتدار دامنه، و یا به عنوان گوگل آن، ‘اقتدار کسب و کار آنلاین »می نامد، یک عامل مهم در رتبه بندی گوگل است. اقتدار دامنه چیست؟ خب، هیچ کس نمی داند که دقیقا چگونه گوگل محاسبه محبوبیت، شهرت، قصد و یا اعتماد، خارج از Google، اما زمانی که من در مورد اقتدار دامنه من به طور کلی فکر از سایت های که محبوب، معتبر و قابل اعتماد هستند ارسال – که همه می توان جعلی، البته .
ترین سایت هایی که دامنه اقتدار / اقتدار کسب و کار آنلاین تعداد زیادی از لینک آنها را – که برای مطمئن – از این رو چرا ساخت لینک به طور سنتی بسیار محبوب یک تاکتیک – و شمارش این لینک ها به طور کلی چگونه ابزار 3 ترین حزب آن را محاسبه یک مقام دامنه شبه نمره، TOO.
اقتدار دامنه گسترده و رتبه بندی “اعتماد” بود در گذشته اعطا شده به سایت های بسیار موفق که بسیاری از لینک ها از منابع معتبر، و دیگر مقامات کسب و کار آنلاین بیش از حد دست آورده اند.
آمازون است که بسیاری از اقتدار کسب و کار آنلاین …. (رسمی شرکت گوگل مدیر سایت وبلاگ)
SEO معمولا بیشتر در مورد اعتماد دامنه و اقتدار دامنه بر اساس تعداد، نوع و کیفیت لینک های ورودی به سایت صحبت کنید.
نمونه هایی از اعتماد، دامنه اقتدار شامل ویکیپدیا، W3C و اپل. چگونه می توانم شما را تبدیل به یک اوبا؟ از طریق ایجاد یک آنلاین قاتل یا نام تجاری آنلاین و یا خدمات با، معمولا، بسیاری از مطالب مفید را در سایت خود.
چگونه می توانم شما را به استفاده از به عنوان یک قدرت کسب و کار آنلاین؟ در هر صورت شما به سایت را تبدیل به یک سیاه چاله SEO (تنها برای بسیار بزرگترین علامت های تجاری) و یا شما پمپ کردن اطلاعات – مانند تمام وقت. در هر موضوع است. از آنجا که گوگل آن را رتبه!
به جز – اگر آنچه را تلقی کیفیت پایین و برای دامنه خود را به دید در گوگل مناسب نیست.
من فکر می کنم این نمره با کیفیت ‘گوگل توسعه داده است می تواند گوگل برای این نوع از تاریخی دهید اقتدار دامنه.
می توانید یک مقام کسب و کار آنلاین شما (در مقیاس کوچکتر در سوله خاص) تقلید با شناخت آنچه اوبا انجام برای گوگل، و به همین دلیل گوگل رتبه این بالا در نتیجه جستجو؟ این ارائه خدمات، محتوا، تجربه می کنند. این طول می کشد بسیاری از کار و زمان زیادی را برای ایجاد، و یا حتی تقلید.
در واقع، به عنوان یک SEO، من صادقانه فکر می کنم مسیر محتوا تنها راه پایدار برای یک بیشتر کسب و کار به تلاش برای دستیابی اوبا حداقل در طاقچه و یا محلی است. من واگذار کردن یک linkbuilding متمرکز کمی می رود راه طولانی برای کمک به، و شما قطعا رو به خارج وجود دارد و دیگران در مورد سایت خود را بگویید …
دیگر سایت های مربوطه به شما را لینک کنید. راهنمای وب مستر گوگل
علامت های تجاری چگونه می توانید مرتب کردن بر اساس چاه مستراح.
آقای اشمیت گفت “نشانه راه حل، نه مشکل،”. “مارک چگونه می توانید مرتب کردن بر اساس چاه مستراح.”
مدیر عامل گوگل اریک اشمیت این گفت. خواندن بین خطوط، من بلند فکر می کردم این توصیه SEO خوب است.
اگر شما یک برند در فضای خود را، و یا سایت خوبی اشاره کرد، گوگل می خواهد به رتبه مسائل خود را در بالای دلیل آن اعتماد شما آن را هرزنامه نیست و پر کردن صفحات نتایج با تلخه و گوگل نگاه احمقانه.
که پول تنها نشسته بر روی میز راه گوگل در حال حاضر جوایز گسترده اقتدار دامنه و اعتماد به سایت های خاص آنها سرعت بسیار.
نکته – محتوای را در داخل موضوع خود را، مگر اینکه شما در حال تولید محتوای با کیفیت بالا، البته. (به عنوان مثال از الگوریتم تشخیص هیچ شیوه غیر طبیعی)
من همیشه فکر می کردم:
“چگونه دریافت لینک از سایت های بزرگ شناخته شده است به سایت من. که در آن است لینک با کیفیت بعدی من که از؟ ”
گرفتن لینک از مارک (وب سایت و یا به خوبی ذکر شده) در سوله می توانید “لینک های با کیفیت” به معنای.
آسان تر از انجام گفت، برای بسیاری، البته، اما این نقطه است.
اما هدف با سایت اصلی خود همیشه باید برای تبدیل شدن به یک نام تجاری آنلاین.
آیا گوگل ترجیح می دهم برندهای بزرگ در SERP آلی؟
خب بله. این سخت است تصور کنید که یک سیستم مانند گوگل دقیقا در طول چند سال گذشته طراحی شده است برای ارائه لیست آن را در امروز می کند – و این است که با بسیاری از صفحات که رتبه بالا عمدتا به دلیل دامنه محتوا در است پر شده است.
مارک های بزرگ دارای مزیت ذاتی در اکوسیستم گوگل، و آن نوع از خوشامد گویی برای کسب و کارهای کوچک. کسب و کارهای کوچک است بیش از مارک های بزرگ وجود دارد برای گوگل به دلار لغات از، TOO.
که می شود گفت – کسب و کارهای کوچک هنوز هم می تواند موفق در صورتی که در یک استراتژی مبتنی بر عمق تمرکز، به جای پهنا در مورد چگونه محتوای یک صفحه به صفحه ساخت یافته است در یک وب سایت.
است سن دامنه یک عامل مهم رتبه بندی گوگل؟

نه، نه در انزوا.
داشتن یک دامنه ده ساله که گوگل می داند هیچ چیزی در مورد همان داشتن یک دامنه با نام تجاری جدید است.
سایت 10 ساله که به طور مستمر توسط، در سال در سال ذکر شده، اقدامات دیگر، معتبر تر، و مورد اعتماد سایت؟ که با ارزش است.
اما این سن آدرس وب سایت خود را بر روی آن نیست “S خود را در بازی به عنوان یک عامل رتبه بندی.
دامنه یک ساله ذکر شده توسط سایت های مرجع فقط به عنوان با ارزش اگر نه با ارزش تر از یک دامنه ده ساله با لینک و بدون سابقه جستجو عملکرد است.
شاید سن دامنه ممکن است به بازی آمد که عوامل دیگر در نظر گرفته – اما من فکر می کنم گوگل کار می کند بسیار شبیه به این در تمام سطوح، با تمام عوامل رتبه بندی، و همه «شرایط» رتبه بندی.
من فکر نمی کنم شما می توانید در نظر کشف عوامل رتبه بندی ‘بدون’ شرایط رتبه بندی.
دیگر عوامل رتبه بندی:
سن دامنه؛ (بر روی آن “S خود)
طول ثبت نام دامنه سایت؛ (من به نفع حد بر روی آن نمی بینم “S خود حتی دانستن” با ارزش (حوزه مشروع) اغلب برای چندین سال در پیش پرداخت، در حالی که ورودی (نامشروع) حوزه به ندرت برای بیش از یک سال استفاده می شود “.) – برای پرداخت یک دامنه در پیش فقط می گوید دیگر شما نمی خواهید هر کس دیگری با استفاده از این نام دامنه، آن است که بسیاری از نشان می دهد که شما در حال رفتن به انجام کاری گوگل در مورد مراقبت) است.
اطلاعات ثبت نام دامنه پنهان شده بود / ناشناس؛ (احتمالا، تحت بررسی انسان اگر دیگر شرایط مانند به دنبال مانند یک سایت اسپم ملاقات)
دامنه سایت سطح بالا (تمرکز جغرافیایی، به عنوان مثال کام مقابل co.uk)؛ (YES)
سایت دامنه سطح بالا (به عنوان مثال ایران در مقابل گفتمان)؛ (بستگی دارد)
زیر دامنه یا دامنه ریشه؟ (بستگی دارد)
دامنه سوابق گذشته (چگونه اغلب آن را تغییر IP)؛ (بستگی دارد)
دامنه گذشته صاحبان (چگونه اغلب صاحب تغییر یافت) (بستگی دارد)
کلمات کلیدی در دامنه؛ (قطعا – به خصوص دقیق کلمه کلیدی – اگر چه گوگل است که بسیاری از فیلتر است که قطع عملکرد یک دامنه دقیق بازی در سال 2016))
دامنه IP. (بستگی دارد – برای بسیاری، هیچ)
همسایگان دامنه IP. (بستگی دارد – برای بسیاری، هیچ)
دامنه های خارجی اشاره (غیر مرتبط) (من هیچ نظری ندارم در سال 2016)
تنظیمات جغرافیایی هدف قرار دادن در Google Webmaster Tools (YES – البته)
مجازات گوگل برای غیر طبیعی ردپای
در سال 2016، شما نیاز به آگاه باشید که چه کار می کند برای بهبود رتبه شما همچنین می توانید شما را تنبیه کنید (سریع تر، و بسیاری به طرز محسوسی بیشتر).
به طور خاص، تیم وب اسپم گوگل در حال حاضر یک جنگ روابط عمومی در سایت های که در لینک های غیر طبیعی و سایر تاکتیک های، دستکاری تکیه (و توزیع مجازات شدید اگر آنها تشخیص). و که در بالای بسیاری از الگوریتم های از قبل طراحی شده برای سایر تاکتیک های دستکاری (مانند چاشنی کلمه کلیدی یا تکیهکلامهای چرخید متن در سراسر صفحه) نگاه کنید.
گوگل در حال ساخت آن طول می کشد برای دیدن نتایج از سیاه و سفید جستجوگرها کلاه، و قصد حصول اطمینان از شار در SERP خود عمدتا بر اساس آن جستجوگر است در جهان در زمان جستجو، و که در آن کسب و کار است که در نزدیکی واقع که جستجوگر.
برخی از چیزهایی که شما نمی توانید به طور مستقیم تحت تاثیر قرار قانونی برای بهبود رتبه خود را وجود دارد، اما مقدار زیادی می توانید انجام دهید به درایو ترافیک بیشتر گوگل به یک صفحه وب وجود دارد.
عوامل رتبه بندی
گوگل صدها نفر از رتبه بندی عوامل با سیگنال های که به صورت روزانه می توانید تغییر دهید، هفتگی، ماهانه و یا سالانه برای کمک به آن را به کار کردن که در آن صفحه خود را در رتبه در مقایسه با سایر صفحات رقابت در SERP.
شما هرگز نمی خواهد هر عامل رتبه بندی را پیدا بسیاری از عوامل رتبه بندی در صفحه و یا در سایت و برخی دیگر خارج از صفحه و یا خارج از سایت می باشد. برخی از عوامل رتبه بندی در جایی که شما هستند، و یا آنچه شما قبلا جستجو بر اساس.
من در بازاریابی اینترنتی برای 15 سال بوده است. در آن زمان، تغییرات زیادی کرده است. من یاد گرفته ام به تمرکز بر روی جنبه است که بزرگترین بازگشت سرمایه گذاری کار خود را.
یادگیری اصول اولیه SEO ….
در اینجا چند راهنمایی ساده برای بهینه سازی شروع شده است:
اگر شما تنها با شروع کردن، فکر نمی کنم شما می توانید گوگل در مورد همه چیز احمق تمام وقت. گوگل بسیار احتمالا تاکتیک های خود را قبل از دیده می شود. بنابراین، بهتر است برای حفظ طرح ساده خود را. دریافت مربوطه. دریافت معتبر. هدف، تجربه بازدید کننده رضایت بخش سالم است. اگر شما تنها با شروع کردن – شما نیز ممکن است یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام در دستورالعمل وب مستر گوگل برای اولین بار. تصمیم گیری، در اوایل، اگر شما در حال رفتن به پیروی از دستورالعمل های گوگل، یا نه، و به آن پایبند باشید. آیا نمی شود در وسط با یک پروژه مهم گرفتار. همیشه گله دنبال کنید.
اگر هدف شما این است که فریب بازدید کننده از گوگل، در هر راه، گوگل دوست شما نیست. گوگل است که به سختی دوست شما در هر – اما شما آن را به عنوان دشمن خود را نمی خواهم. گوگل به شما مقدار زیادی از ترافیک رایگان هر چند ارسال اگر شما را مدیریت برای رسیدن به بالای نتایج جستجو، بنابراین شاید همه آنها که بد نیست.
بسیاری از تکنیک های بهینه سازی است که در تقویت سایت های رتبه بندی در گوگل موثر هستند در برابر دستورالعمل های گوگل هستند. به عنوان مثال لینک های بسیاری که ممکن است هنگامی که شما را به بالای گوگل ارتقا، ممکن است، در واقع، امروز صدمه زدن به سایت خود و توانایی خود را به رتبه بالا در گوگل. چاشنی کلمه کلیدی ممکن است نگه داشتن صفحه خود را به عقب …. شما باید هوشمند، و با احتیاط، که آن را به لینک ساختمان می آید را به سایت خود را به شیوه ای که گوگل * امیدوارم * خواهد بیش از حد مشکل با نداشته باشند، در آینده است. چرا که آنها شما را در آینده، مجازات کند.
آیا انتظار برای رتبه بندی شماره 1 در هر طاقچه برای یک رقابت بدون بسیاری از سرمایه گذاری، کار می کنند. نتایج یک شبه انتظار نیست. انتظار بیش از حد بیش از حد سریع ممکن است شما را در دردسر با تیم اسپم را دریافت کنید.
شما هر چیزی را پرداخت نمی کند به را به گوگل، یاهو و یا بینگ طبیعی، و یا لیست رایگان دریافت کنید. این مشترک برای موتورهای جستجوی بزرگ به پیدا کردن وب سایت خود را به سرعت توسط خود در عرض چند روز. این سیستم مدیریت محتوا اگر خود را در واقع موتورهای جستجو پینگ ‘زمانی که شما محتوای (از طریق نقشه سایت XML یا RSS به عنوان مثال) به روز رسانی بسیار ساده تر ساخته شده است.
به ذکر شده است و رتبه بالا در گوگل و سایر موتورهای جستجو، شما واقعا باید در نظر و عمدتا توسط قوانین موتور جستجو و دستورالعمل های رسمی برای گنجاندن پیروی کنند. با تجربه و بسیاری از مشاهدات، شما می توانند یاد بگیرند که قوانین می تواند خم شود، و که تاکتیک کوتاه مدت هستند و شاید، باید اجتناب شود.
گوگل رتبه وب سایت (ربط کنار برای یک لحظه) از تعداد و کیفیت لینک های ورودی به سایت را از وب سایت های دیگر (در میان صدها نفر از دیگر معیارهای). به طور کلی، یک لینک از یک صفحه به صفحه دیگر در “چشم” گوگل مشاهده به عنوان یک رأی برای آن صفحه امتیاز لینک به. رای بیشتر صفحه می شود، بیشتر مورد اعتماد یک صفحه را می شوند، و گوگل بالاتر خواهد آن را رتبه بندی – در تئوری. رتبه بندی بسیار چقدر گوگل، نهایتا اعتماد دامنه صفحه ما در تحت تاثیر قرار. لینک دهنده (پیوند از وب سایت های دیگر – برگ برنده هر سیگنال دیگر)
من همیشه فکر می کردم اگر شما در مورد رتبه بندی جدی هستند – این کار را با نسخه اصلی. این کاملا روشن است – محتوای موتورهای جستجو پاداش خوب آن را قبل یافت نشد. این شاخص آن سوزان و سریع، برای شروع (در یک ثانیه، اگر وب سایت شما جریمه نیست!). بنابراین – مطمئن شوید که هر یک از صفحات شما دارای محتوای متن به اندازه کافی شما به طور خاص برای آن صفحه نوشته شده است – و شما نمی خواهد نیاز به پرش از طریق hoops به آن را دریافت رتبه بندی.
اگر شما اصلی، محتوای با کیفیت در یک سایت، شما همچنین شانس تولید لینک های با کیفیت بین المللی به درون (IBL) داشته باشد. اگر محتوای شما در وب سایت های دیگر پیدا شده است، شما را پیدا خواهد آن را سخت به لینک ها، و احتمالا نمی خواهد خیلی رتبه خوبی به عنوان گوگل به نفع تنوع در نتایج آن است. اگر شما محتوای اصلی از کیفیت کافی را در سایت خود، بعد از آن شما می توانید اجازه دهید وب سایت های مرجع – کسانی که با اقتدار کسب و کار آنلاین – می دانم در مورد آن، و آنها ممکن است به شما پیوند – این است که به نام یک پیوند با کیفیت.
موتورهای جستجو نیاز به درک که است که می تواند مورد اعتماد یک لینک یک لینک است. لینک ها می تواند طراحی شده برای موتورهای جستجو با ویژگی rel nofollow به نادیده گرفته می شود.
موتورهای جستجو همچنین می توانید سایت خود را با دیگر وب سایت های لینک دادن به آن را پیدا کنید. شما همچنین می توانید سایت خود را به موتورهای جستجو مستقیم ارسال کنید، اما من به هیچ سایتی برای یک موتور جستجو در ده سال گذشته ارسال کنید – شما احتمالا لازم نیست برای انجام این کار. اگر شما یک سایت جدید، من بلافاصله آن را با ابزار وب مستر گوگل این روزها ثبت نام کنید.
گوگل و بینگ خزنده (گوگل و Bingbot) که عنکبوت در وب به دنبال لینک جدید برای پیدا کردن استفاده کنید. این رباتها ممکن است یک لینک به صفحه اصلی خود را در جایی در وب پیدا کنید و پس از آن خزیدن و شاخص صفحات سایت خود را اگر تمام صفحات خود را با هم مرتبط است. اگر وب سایت شما دارای یک نقشه سایت XML، به عنوان مثال، گوگل خواهد کرد که شامل این محتوا را در صفحه اول خود را استفاده کنید. یک نقشه XML فراگیر، منحصر به فرد است. حتی صفحات را با ما نقشه سایت XML – گوگل را در سایت خود خزیدن و شاخص هر صفحه.
بسیاری فکر می کنم گوگل اجازه نخواهد داد که وب سایت های جدید به رتبه خوبی برای شرایط رقابتی تا آدرس وب “سنین” و بدست می آورد “اعتماد” در گوگل – من فکر می کنم این بستگی به کیفیت از لینک های ورودی. گاهی اوقات سایت خود را بالا رتبه خواهد شد در حالی که برای پس از آن برای ماه ناپدید می شود. یک “دوره ماه عسل” به شما طعم از ترافیک گوگل، بدون شک به من بدهید.
گوگل سایت خود را طبقه بندی هنگامی که آن را میرود و سایت خود را – و این طبقه بندی می توانید یک اثر شدید در رتبه بندی خود را دارند – این مهم را برای گوگل به کار چه قصد نهایی شما این است – آیا شما می خواهید به عنوان یک سایت وابسته به ساخته شده طبقه بندی می شود. فقط برای گوگل، یک صفحه برگزاری دامنه یا یک وب سایت کسب و کار کوچک با یک هدف واقعی است؟ اطمینان حاصل کنید که گوگل توسط صریح و روشن با تمام سیگنال شما می توانید بودن اشتباه نیست – برای نشان دادن در وب سایت خود شما یک کسب و کار واقعی هستند، و قصد خود را واقعی است – و حتی مهم تر امروز – تمرکز بر رضایت بخش یک بازدید کننده.
توجه – اگر یک صفحه تنها وجود دارد به پول از ترافیک رایگان گوگل – گوگل این اسپم می نامد. من به این تر بروید، بعد از آن در این راهنما.
شفافیت شما در وب سایت خود را در متن ها و لینک های مورد که شما ارائه، آنچه که شما انجام دهید، و چگونه شما بر روی وب و یا به عنوان یک کسب و کار امتیاز یک راه است که گوگل می تواند (الگوریتمی و دستی) به نرخ ‘استفاده است خود را سایت اینترنتی. توجه داشته باشید که گوگل دارای یک ارتش عظیمی از ارزیاب کیفیت و در برخی از نقطه آنها را در سایت خود را اگر شما مقدار زیادی از ترافیک را از گوگل.
برای رتبه بندی جستجو عبارت کلمه کلیدی خاص، شما معمولا نیاز به عبارت کلمه کلیدی یا کلمات بسیار مرتبط را در صفحه شما (و نه لزوما همه با هم، اما آن کمک می کند) و یا در لینک با اشاره به صفحه / سایت خود را.
در نهایت آنچه شما باید انجام دهید به رقابت تا حد زیادی وابسته چه رقابت برای مدت شما هدف قرار دادن حال انجام است. شما به حداقل آینه نیاز چقدر سخت آنها در حال رقابت اگر فرصت بهتری سخت به نقطه است.
به عنوان یک نتیجه از سایت های دیگر با کیفیت لینک دادن به سایت خود، سایت در حال حاضر یک مقدار مشخصی از رتبه واقعی است که با تمام صفحات داخلی که وب سایت شما را تشکیل می دهند که در کمک های آینده ارائه یک سیگنال به جایی که این صفحه رتبه در به اشتراک گذاشته آینده.
بله، شما نیاز به ساخت لینک به سایت شما برای به دست آوردن رتبه تر، و یا “آب” گوگل – یا آنچه که ما امروز اقتدار دامنه یا اعتماد است. گوگل یک موتور جستجو مبتنی بر لینک است – آن را کاملا “خوب” یا ‘کیفیت’ محتوای درک – اما آن را درک محتوای ‘محبوب’. همچنین می تواند معمولا در شناسایی محتوای ضعیف، یا نازک – و آن را جریمه سایت خود را برای آن – و یا – حداقل – آن طول می کشد دور ترافیک شما یک بار با یک الگوریتم که بود. گوگل دوست ندارد خواستار اقدامات را یک پنالتی – آن را به نظر خوب نیست. آنها سرزنش رتبه بندی خود را قطره در مهندسین خود بهتر در محتوای شناسایی کیفیت و یا لینک، و یا معکوس – محتوای کم کیفیت و لینک های غیر طبیعی. اگر این کار را اقدام سایت خود را برای لینک پرداخت می شود – آنها این پاسخ یک اقدام دستی و به شما خواهد شد در مورد آن در ابزار وب مستر اطلاع اگر شما ثبت نام.
ساختمان پیوند فقط یک بازی اعداد نیست. یک لینک از یک “مقام مورد اعتماد” سایت در گوگل می تواند همه شما نیاز به رتبه بالا را در طاقچه. البته، بیشتر “اعتماد” لینک شما را جذب، بیشتر گوگل سایت خود را اعتماد. بدیهی است که شما نیاز دارید لینک مورد اعتماد متعدد از وب سایت های مورد اعتماد متعدد برای دریافت بیشتر از گوگل در سال 2016.
سعی کنید و دریافت لینک در متن صفحه با اشاره به سایت خود را با مرتبط، و یا حداقل، طبیعی، به دنبال، کلمات کلیدی در لینک متن – نه، برای مثال، در blogrolls و یا لینک سایت گسترده. سعی کنید برای اطمینان از لینک ها می باشند بدیهی است که نه “ماشین تولید” به عنوان مثال، لینک سایت گسترده در انجمن یا دایرکتوری. دریافت لینک از صفحات، که به نوبه خود، یک مقدار زیادی از لینک به آنها، و شما به زودی خواهید دید مزایای.
در محل، در نظر لینک دادن به صفحات دیگر خود را با لینک دادن به صفحات اصلی متن محتوا. من معمولا فقط این کار را هنگامی که آن را مربوط است – اغلب موارد، من به صفحات مربوطه لینک، هنگامی که کلمه کلیدی در عناصر عنوان هر دو صفحه است. من در برای لینک خودکار تولید در همه رفتن نیست. گوگل سایت برای استفاده ویژه از پلاگین لینک خودکار، برای مثال جریمه است، بنابراین من آنها اجتناب کنند.
لینک کردن به یک صفحه با واقعی کلید عبارات در لینک کمک یک معامله بزرگ در تمام موتورهای جستجو زمانی که می خواهید از ویژگی های برای واژه های کلیدی خاص. مثلا؛ “SEO اسکاتلند” به عنوان مخالف به http://www.hobo-web.co.uk یا “اینجا کلیک کنید”. و گفت که – در سال 2016، گوگل، مجازات لنگر متن دستکاری شدت، بنابراین معقول – و چوب به نام تجاری اشاره و لینک URL ساده است که ساخت قدرت با خطر کمتر. من به ندرت تا به حال برای شرایط گرامر نادرست این روزها (به خصوص با لینک) بهینه سازی.
من فکر می کنم لینک لنگر متن در ناوبری داخلی هنوز هم ارزشمند است – اما طبیعی نگه دارید. گوگل نیاز لینک برای پیدا کردن و کمک به دسته بندی صفحات خود را. هنوز به ارزش یک لینک معماری کلمه کلیدی غنی داخلی هوشمندانه را دست کم نگیرید و مطمئن شوید که به درک به عنوان مثال چگونه بسیاری از کلمات گوگل شمارش در یک لینک، اما نه بیش از اندازه. بیش از حد بسیاری لینک در یک صفحه می تواند به عنوان یک تجربه کاربری ضعیف دیده می شود. اجتناب از تعداد زیادی از لینک های پنهان در ناوبری قالب خود را.
موتورهای جستجو مانند عنکبوت اند گوگل یا سینه مال رفتن ‘کل سایت خود را با زیر تمام لینک را در سایت خود به صفحات جدید، بسیار به عنوان یک انسان بر روی لینک به صفحات خود را کلیک کنید. گوگل خواهد خزیدن و شاخص صفحات خود را، و در عرض چند روز، معمولا، شروع به بازگشت صفحات خود را در SERP.
پس از مدتی، گوگل در مورد صفحات خود را می دانید، و نگه داشتن آنهایی که آن را بداند ‘مفید’ – صفحات با محتوای اصلی، و یا صفحات با تعداد زیادی از لینک آنها را. بقیه باشد د نمایه خواهد شد. مراقب باشید – بیش از حد بسیاری از صفحات با کیفیت پایین در سایت شما عملکرد سایت به طور کلی خود را در گوگل تاثیر بگذارد. گوگل در سابقه صحبت کردن در مورد نسبت خوب و بد از محتوای با کیفیت به محتوای کم کیفیت است.
در حالت ایده آل، شما صفحات منحصر به فرد، با عنوان صفحه منحصر به فرد و صفحه منحصر به فرد توصیف متا است. گوگل به نظر نمی رسد به استفاده از توضیحات متا زمانی که رتبه بندی صفحه خود را برای جستجو کلمه کلیدی خاص اگر نه مربوطه و مگر اینکه شما مراقب باشید اگر شما ممکن است در نهایت فقط به اسپم متن اصلی رایگان برای سایت خود و مال شما نیست یک بار آنها را توصیف خود را خراش و قرار دادن متن در محتوای اصلی در سایت خود. من در مورد کلمات کلیدی متا این روزها به عنوان گوگل و بینگ می گویند که یا آنها را نادیده گرفت و یا استفاده از آنها را به عنوان سیگنال های اسپم نگران نباشید.
گوگل برخی از زمان به تجزیه و تحلیل کل سایت خود را، بررسی محتوای متن و لینک. این فرایند است که مصرف طولانی تر و طولانی این روزها اما در نهایت توسط اعتبار دامنه خود را و رتبه واقعی تعیین می شود.
اگر شما یک مقدار زیادی از متن کم کیفیت تکراری در حال حاضر توسط گوگل در وب سایت های دیگر پیدا شده است آن را می داند در مورد؛ گوگل را به صفحه خود را نادیده بگیرد. اگر سایت یا صفحه شما دارای سیگنال های اسپم، Google آن مجازات، دیر یا زود. اگر شما تعداد زیادی از این صفحات را در سایت خود – گوگل بسیاری از وب سایت شما خواهد را نادیده گرفت.
شما لازم نیست به کلمه کلیدی چیزهای متن خود را به ضرب و شتم رقابت.
شما در بهینه سازی یک صفحه برای ترافیک بیشتر با افزایش فرکانس عبارت کلیدی مورد نظر، واژه های کلیدی مرتبط همزمان رخ کلمات کلیدی و مترادف در لینک ها، عنوان صفحه و محتوای متن. هیچ مقدار ایده آل از متن وجود دارد – هیچ چگالی کلمه کلیدی سحر و جادو. چاشنی کلمه کلیدی کسب و کار روی حیله و تزویر این روزها، بیش از حد،.
من ترجیح می دهم تا مطمئن شوم به عنوان بسیاری از کلمات مرتبط منحصر به فرد در صفحه ای که نمایش داده شد به عنوان بسیاری از دم بلند که ممکن است مربوط به را تشکیل می دهند.
اگر شما لینک به سایت های بی ربط، گوگل ممکن است صفحه، چشم پوشی می – اما دوباره، آن را بر روی سایت در سوال بستگی دارد. که شما را به پیوند، و یا چگونه به شما لینک، واقعا مهم – من انتظار دارم گوگل به استفاده از شیوه ارتباط خود را به عنوان ابزاری بالقوه است که توسط آن به طبقه بندی سایت شما. سایت های وابسته، برای مثال، به خوبی در گوگل بدون برخی از لینک دهنده کیفیت خوب و صفحات با کیفیت بالاتر نیست این روز است.
بسیاری از بازاریابان موتور جستجو فکر می کنم که شما را لینک به (و لینک که به شما) تعیین یک جامعه موضعی از سایت های در هر زمینه و یا یک مرکز اقتدار کمک می کند. کاملا به سادگی، شما می خواهید در آن مرکز باشد، در مرکز در صورت امکان (با این حال بعید است)، اما حداقل در آن است. من می خواهم به این یکی به عنوان یک چیز خوب به یاد داشته باشید در آینده به عنوان موتورهای جستجو حتی بهتر در تعیین ربط موضعی از صفحات فکر می کنم، اما من هرگز در واقع از ارتباط را دیده، هیچ کدام رتبه بندی گرانول (برای صفحه در سوال).
من کردم، با فکر کردن لینک های خارجی به سایت های دیگر احتمالا روی صفحات تنها عمیق تر در معماری سایت شما می شود، با صفحات دریافت تمام آب میوه گوگل خود را یک بار آن بوده است “خیس” توسط صفحات بالاتر در ساختار سایت خود را ( صفحه اصلی، صفحات دسته خود را). این تاکتیک مدرسه قدیمی است، اما من هنوز هم آن را دنبال کنید. من لازم نیست به فکر می کنم شما باید در مورد آن نگران باشید، بیش از حد، در سال 2016.
محتوای اصلی پادشاه است و یک “رشد لینک طبیعی” جذب – نظر Google. بیش از حد بسیاری لینک های ورودی بیش از حد سریع ممکن است سایت خود را دوباره ارزش، اما. من معمولا در طرف امن گمراه – من همیشه برای تنوع گسترده در لینک من هدف – به آنها نگاه طبیعی تر. راستش، من برای لینک طبیعی در سال 2016 توقف کامل بروید، برای این وب سایت.
گوگل می تواند سایت های کامل، صفحات فرد، قالب تولید لینک ها و لینک های فردی بی ارزش اگر گوگل بداند آنها را “غیر ضروری” و “تجربه کاربری ضعیف.
گوگل می داند لینک که به شما، “کیفیت” از کسانی که لینک، و آنها به شما لینک. این – و عوامل دیگر – انجمن نهایت تعیین که در آن صفحه را در سایت خود قرار دارد. برای اینکه آن را بیشتر گیج کننده – صفحه که در رتبه را در سایت خود ممکن است صفحه شما می خواهید به رتبه، و یا حتی صفحه ای که رتبه بندی خود را تعیین این مدت است. هنگامی که گوگل کار کرده است از اقتدار دامنه خود را – گاهی اوقات به نظر می رسد که صفحه مربوطه بیشتر در سایت شما گوگل هیچ موضوع را با رتبه خواهد شد.
گوگل تصمیم می گیرد که صفحات سایت شما مهم است و یا مناسب ترین هستند. شما می توانید گوگل با لینک دادن به صفحات مهم خود را و حصول اطمینان از حداقل یک صفحه است که به خوبی در میان بقیه از صفحات خود را برای عبارت کلیدی مورد نظر خود را بهینه سازی شده کمک کند. همیشه به یاد داشته گوگل نمی برای رتبه بندی صفحات نازک در نتایج – هر صفحه شما می خواهید به رتبه – باید همه چیز گوگل به دنبال داشته باشد. که بسیاری این روز است.
این مهم است که شما را پخش کردند، رتبه واقعی – یا حقوق صاحبان سهام لینک – به فروش خود را کلمه کلیدی / عبارت فروش صفحات غنی، و به همان اندازه باقی مانده است را به بقیه صفحات سایت، به طوری که گوگل نمی تنزل رتبه صفحات کند به فراموشی – و یا ‘نتایج مکمل به عنوان ما تایمر قدیمی آنها را می دانستند در روز. دوباره – این است که کمی قدیمی مدرسه – اما آن را به من می شود توسط، حتی امروز.
در نظر بگیرید لینک دادن به صفحات مهم را در سایت خود از صفحه اصلی خود را، و دیگر صفحات مهم را در سایت خود.
تمرکز بر ارتباط است. سپس، تمرکز تلاش های بازاریابی خود را دریافت و معتبر. این کلید را به رتبه بندی: قانونی در گوگل در سال 2016 است.
هر چند ماه الگوریتم خود را به مجازات بهینه سازی درهم و برهم یا دستکاری صنعتی گوگل تغییر می دهد. گوگل پاندا و گوگل پنگوئن دو جمله به روز رسانی است، اما نکته مهم این است که درک گوگل الگوریتم های آن دائما در حال تغییر برای کنترل صفحات لیست خود را (بیش از 600 تغییر یک سال به ما گفته شده).
هنر اصلاح رتبه این است که رتبه بدون قطع این الگوریتم و یا اخذ شده توسط منتقد انسان پرچم – و روی حیله و تزویر است!
تمرکز بر بهبود سرعت دانلود وب سایت در تمام زمانها. وب در حال تغییر است بسیار سریع، و یک وب سایت سریع یک تجربه کاربری خوب است.
به بندبازی است که بهینه سازی وب مدرن خوش آمدید.
خوانده شده در اگر شما می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به جستجوگرها ….
پژوهش کلید واژه
اولین گام در هر کمپین حرفه ای است برای انجام برخی تحقیقات کلمه کلیدی و تجزیه و تحلیل.
صفحه نمایش در 02.13.14 2013/07/19 شات
کسی به من در مورد این یک تاکتیک کلاه سفید ساده پرسید و من فکر می کنم آنچه احتمالا ساده ترین چیزی که هر کسی می تواند که تضمین نتایج است.
جدول بالا (از سال گذشته) نشان می دهد یک منطقی ارزشمند مدت 4 کلمه من متوجه یک صفحه داشته را در گوگل برای رتبه بندی بالا، اما من فکر احتمالا باید و می تواند برای رتبه بندی، با این روش ساده است.
من فکر کردم آن را به عنوان ساده به عنوان مثال برای نشان دادن یک جنبه از جستجوگرها onpage یا اصلاح رتبه، که کلاه سفید، 100٪ گوگل دوستانه و هرگز، هرگز به شما باعث یک مشکل با گوگل.
این ‘ترفند’ با هر عبارت کلمه کلیدی کار می کند، در هر سایت، با نتایج متفاوت آشکار بر اساس در دسترس بودن صفحات رقابت در SERP، و در دسترس بودن محتوا را در سایت خود را.
عبارت کلمه کلیدی من رتبه بندی آزمایش برای من است بر روی صفحه، و من عبارت کلیدی اضافه کنید …. و یا در لینک های ورودی، یا با استفاده از هر گونه کلاهبرداری تکنیکی مثل تغییرمسیر و یا هر روش پنهان، اما به عنوان شما می توانید از نمودار را ببینید، به نظر می رسد رتبه بندی به رفتن در مسیر درست است.
شما می توانید از آن سود اگر شما می دانید کمی در مورد چگونگی گوگل کار می کند (یا به نظر می رسد به کار، در بسیاری از مشاهدات، در طول سال، به استثنای زمانی که گوگل به شما می اندازد استخوان در مترادف است. شما همیشه نمی تواند 100 درصد مطمئن شود می دانید که چگونه گوگل این نسخهها کار در هر سطح، مگر اینکه اطلاعات آن نشان دادن شما اشتباه است، البته.)
چی کار کردم به رتبه شماره 1 از هیچ جا که عبارت کلیدی؟
من یک کلمه کلیدی به صفحه در متن ساده اضافه زیرا اضافه کردن واقعی، عبارت کلمه کلیدی ‘خود را ساخته اند متن من خواندن یک کلمه کلیدی کمی پر های متنوع دیگر از اصطلاح اصلی. جالب می شود اگر شما انجام این کار به بسیاری از صفحات، و بسیاری از عبارت های کلیدی. و دانستن که کلمات کلیدی منحصر به فرد اضافه کنید – نکته مهم این تحقیق کلمه کلیدی است.
این مثال نشان یک کلید به ارتباط “در صفحه، در بسیاری از موارد، یک کلمه کلیدی است.
کلمه کلیدی دقیق.
بله – بسیاری از چیزهای دیگر را می توان در همان زمان اتفاق می افتد. این سخت است برای شناسایی دقیقا به همین دلیل رتبه گوگل صفحات تمام وقت … اما شما می توانید بر روی همه چیز دیگر اتفاق می افتد COUNT و فقط با آنچه شما می توانید این نسخهها کار برای شما را ببینید.
در زمان بهینه سازی نور، آن را مفید برای به دست آوردن چند اصطلاح باید برای در راه های ساده که دیگران تعجب کنید که چگونه شما آن را کردم ترک رتبه.
البته، شما هنوز هم می توانید کلمات کلیدی چیزهای صفحه، و یا هنوز اسپم مشخصات لینک خود را – اما آن را بهینه سازی نور “من واقعا در تست در این سایت علاقه مند هستم – چگونه می توانید بیشتر با کمتر – من فکر می کنم که کلید قطع نیست الگوریتم های تهاجمی گوگل است.
ابزار های بسیاری بر روی وب برای کمک به با کلمه کلیدی پژوهش اساسی وجود دارد (از جمله ابزار برنامه ریز گوگل کلید واژه و حتی مفید تر ابزار جستجوگرها شخص ثالث برای کمک به شما انجام این کار وجود دارد).
شما می توانید بسیاری از ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی برای شناسایی به سرعت فرصت برای دریافت ترافیک بیشتر به یک صفحه استفاده کنید.
من ساخته شده است خود من:
صفحه 2015/11/17 14.35.12
گوگل آنالیز کلمه کلیدی ‘ارائه نشده است. ”
گوگل آنالیز بسیار بهترین مکان برای در فرصت کلمه کلیدی نگاه برای برخی (به خصوص قدیمی تر) سایت های بود، اما این همه تغییر چند سال به عقب.
گوگل به ما گفتن که کلمات کلیدی در حال ارسال ترافیک به سایت ما از موتور جستجو در ماه اکتبر سال 2011، به عنوان بخشی از نگرانی های حریم خصوصی را برای کاربران خود متوقف شد.
گوگل در حال حاضر آغاز خواهد شد رمزنگاری جستجو که مردم به طور پیش فرض، اگر آنها را به Google.com حال حاضر از طریق یک اتصال امن وارد سایت شوید. تغییر به جستجو SSL همچنین بدان معنی است که سایت های مردم پس از کلیک کردن بر روی نتایج در گوگل دیگر دریافت “ارجاع” داده که نشان می دهد که این افراد به جستجو، به جز در مورد آگهی مراجعه کنید.
گوگل آنالیز حال حاضر به جای صفحه نمایش – کلمه کلیدی “ارائه نشده است”، به جای.
در سیستم جدید گوگل، داده ارجاع مسدود خواهد شد. این به این معنی صاحبان سایت آغاز خواهد شد از دست دادن اطلاعات با ارزش است که آنها بستگی دارد، به درک چگونه سایت خود را از طریق Google یافت. آنها هنوز هم قادر به گفتن که کسی از یک جستجوی گوگل آمد باشد. آنها نمی خواهند، با این حال، می دانم آنچه که جستجو بود. SearchEngineLand (یک منبع بزرگ برای اخبار صنعت گوگل)
شما هنوز هم می تواند برخی از این داده اگر شما ثبت نام برای ابزار وب مستر گوگل (و شما می توانید این را در گوگل آنالیز ترکیب) اما داده حتی محدود و اغلب نه به طور کامل دقیق ترین است. داده کلمه کلیدی می تواند مفید باشد، هر چند – و دسترسی به داده های backlink این روزها ضروری است.
اگر وب سایت شما در حال کار بر روی یک سایت سالمندان است – احتمالا ثروت از کلمه کلیدی در گوگل آنالیز وجود دارد:
آیا از کلمات کلیدی در ضخیم و یا ایتالیک کنم؟
برخی از طراحان سایت ادعا قرار دادن کلمات کلیدی خود را به صورت پررنگ و یا قرار دادن کلمات کلیدی خود را به صورت مورب عامل رتبه بندی سودمند از نظر موتور جستجو بهینه سازی یک صفحه است.
این اساسا غیر ممکن است برای آزمایش این، و من فکر می کنم این روزها، گوگل به خوبی می تواند با استفاده از این (و دیگر آسان برای شناسایی در تلاش های بهینه سازی صفحه) برای تعیین آنچه برای مجازات یک سایت برای، آن را در نتایج جستجو را افزایش نمیدهد.
هر آیتم شما می توانید ‘بهینه سازی’ در صفحه خود – گوگل می توانید این بر علیه شما به شما فیلتر کردن نتایج استفاده کنید.
من با استفاده از حروف درشت یا ایتالیک این روزها به طور خاص برای کاربران.
من فقط استفاده از تاکید اگر آن را طبیعی و یا این است که واقعا چه می خواهم تاکید!
هنوز Google بگویم که چه به شما فیلتر برای آن به راحتی.
من فکر می کنم رفتار Google وب سایت آنها اعتماد دور به دیگران در برخی از احترام است.
است که، بیشتر سایت های مورد اعتماد ممکن است متفاوت از سایت های غیر قابل اطمینان درمان می شود.
آن را ساده، طبیعی، مفید و تصادفی نگه دارید.
چگونه کلمات و بسیاری از کلمات کلیدی هنوز من در یک صفحه استفاده کنید؟
من خواسته این همه زمان –
چقدر متن شما را در یک صفحه قرار داده و به رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی خاص.

 

درباره نویسنده

مهدی خوش طینت

سلام مهدی خوش طینت هستم علاقه شدید به سئو و لینک سازی دارم و چند سال روی رفتار لینک ها تحقیق کردم.

نظر خود را بیان کنید